Barevná tiskárna štítků EPSON ColorWorks TM-C3500

 

 

Model TM-C3500 je skvělým řešením pro tisk barevných štítků. Výrobci tak mohou požadavky na tisk štítků na pracovišti plnit spolehlivě, za dobrou cenu, vysokou rychlostí a ve vysoké kvalitě. Tiskárna TM-C3500 pomáhá také eliminovat náklady související s předtiskem, protože umožňuje tvorbu štítků šitých na míru na počkání.

Spolehlivé a konzistentní výsledky

Ať už tisknete štítky, vstupenky nebo etikety, barevná tiskárna TM-C3500 je navržena tak, aby vám umožnila tisk široké škály barevných štítků přímo ve firmě. Díky špičkové kvalitě, vysoké rychlosti tisku až 103 mm/s a samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty můžete tisknout štítky podle potřeby přímo ve firmě a ušetřit tak peníze za služby externích výrobců.

Tiskárna TM-C3500 umožňuje snadné přizpůsobení a tisk vašich vlastních barevných štítků. Tato tiskárna představuje ideální řešení pro tisk různých štítků na jediném zařízení, ať už se jedná o tisk štítků na obaly s barevnými logy a obrázky nebo vstupenek a identifikačních karet s důležitými čárovými kódy a informacemi o produktu. Pomůže vám také dodržet mezinárodní kritéria systému GHS ohledně chemického značení, protože štítky je možné tisknout podle potřeby bez nutnosti využití předtištěných šablon.

Díky samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty můžete vytvořit rychle schnoucí, vysoce detailní štítky, které jsou odolné proti rozmazání, vodě a vyblednutí. Vysoce odolné pigmentové inkousty zajistí perfektní vzhled štítků a navíc jsou vhodné pro širokou škálu prostředí.

Můžete snadno tisknout na celou řadu materiálů, včetně matných a lesklých potahovaných papírů a fólií. To znamená, že můžete vytvořit přesně takové štítky, jaké potřebujete. LCD displej zobrazuje informace o hladině inkoustu a stavu tiskárny. Ovládání zepředu a jednoduchý software umožňují snadnou obsluhu tiskárny i bez speciálního školení.

Díky samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty je tato tiskárna štítků ideálním řešením pro snížení nákladů na tisk, protože stačí vyměnit pouze tu barvu, která došla.

 • - In-house tisk barevných štítků, vstupenek a cenovek
 • - Tisk štítků rychlostí až 103 mm/s
 • - Tisk na 30-112 mm široký papír
 • - 4 samostatné zásobníky inkoustu snížují provozní náklady, protože měníte pouze prázdné kazety
 • - LCD displej s údaji o inkoustu a stavu tiskárny
 • - Matný i lesklý papír a další materiály: možnost tisku na širokou škálu médií
 • - Díky DURABrite Ultra rychlé schnutí inkoustu, rozmazání a vodě odolné dokumenty v profesionální kvalitě
 • - Integrovaná automatická řezačka
 • - Obsluha a a výměna spotřebního materiálu z přední strany
 • - Včetně USB a Ethernet rozhraní
 • - Komplexní software je součástí dodávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

>> Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více

>> Downloads

Epson TM-C3500
Nákladově efektivní barevné štítky