Archivační software

Nabízíme ruzné produkty nejen pro archivaci dat a videa:

 


Archivační řešení Perennity:


Dále také kompletní řešení pro "Medical Imaging" - Perennity DICOM edice nabízí komplexní řešení určená pro radiologická oddělení, lékařské snímky jdou z libovolné DICOM modality nebo PACS přímo na CD, DVD nebo BluRay pomocí robota. Můžete se rozhodnout zachovat všechny snímky pro účely archivace a ponechat k nim přístup z pracovních stanic. Perennity DICOM může být použito také pro off-line archivaci lékařských snímků a jako cenově výhodná alternativa pro PACS.

Proxys MA (Media Archive)

ProxSys MA je robustní a cenově efektivní řešení pro média archív v kombinaci s automatizovaným systémem ukládání a on-line databází. Nabízí kompletní workflow pro inteligentní archivaci od rychlého nahrání vašich dat, automatické archivaci na Blu-ray disky, HDD nebo LTO po snadnou organizaci souborů, vyhledávání a náhled prostřednictvím intuitivního grafického uživatelského rozhraní v on-line databázi, kde je vše neustále k dispozici. Při přímém importu z libovolných karet nebo jiných médií se automaticky generuje malý náhled. S tímto náhledem souborů a metadaty se okamžitě vytváří on-line databáze. Unikátní ID je přiřazeno k vašemu projektu a vaše hi-res soubory jsou automaticky připraveny jak pro LTO nebo HDD archivaci tak pro produkci Blu-ray (možno plně automaticky). Tím vytvoříte dlouhodobý archiv vedle náhledu archivu on-line.

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. 274 866 957 nebo mailem na sales@array.cz.

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více