Novinka

Praktická archivace s Rimage

Londýn: United Busways archivuje údaje získané monitorováním 885 autobusů pomocí Rimage ® systémů.

London United Busways je jedním z největších provozovatelů autobusové přepravy v Británii. Spravuje 885 autobusů v osmi depech. Bezprostředním problémem byla správa ohromné množství videodat z šestnácti kamer na každou sběrnici bez automatizovaných pracovních postupů.

Rimage umožňuje dlouhodobé řešení pro United Busways se systémem Rimage 5410N, který automaticky zpracovává a archivuje tok dat jednotlivých oddělení.

Rimage řešení také snižuje zátěž Martina Davise, CCTV manažera v London United Busways, jehož oblast působnosti pokrývá všechny aspekty CCTV systémů v autobusech. Značná část náplně jeho práce zabírá zanamenávání, katalogizaci a archivaci nahrávek pro použití u soudu

Rimage 5400N vytváří konečný blu-ray disk s potiskem thermo - retrasferovou technologií - s datem, časem, logem společnosti atd, s potiskem, který je nepoškrabatelný, vodě a UV záření odolný. Vzniká tak nákladově efektivní způsob, jak ukládat velké objemy video dat.

"Rimage řešení nejen šetří čas a manuální práci, ale snadno vytváří profesionálně vypadající produkt, který je bez defektu," říká Juergen Mayer Sattelmayer, Rimage Business Development Manager EMEA.

Pro více informací o automatickém publikování a řešení archivace jděte na www.rimage.com

Odkaz na článek: článek zde

Odkaz na Rimage 5410N: 5400N

 

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více