Novinka

Epson Discproducer PP-50 Blu-ray

Epson opět rozšířil svou řadu Discproducer. Dalším ze systémů je nový Discproducer PP-50BD. Na rozdíl od svého předchůdce Epson Discproduceru PP-50 je nový systém vybaven Blu-ray mechanikou. Najednou lze tedy vypálit 25GB na jednovrstvý Blu-ray disk a 50GB na dvouvrstvý.

Discproducer PP-50BD umožňuje vypalovat a potiskovat Blu-ray disky, CD a DVD v profesionální kvalitě. V jednom kroku je možné vyrobit až 50 disků, více než 2 TB dat. Epson PP-50BD Discproducer je tak vhodný pro archivaci velkého množství dat a zálohování dat.

Stejně jako v ostatních modelech Discproducer i zde jsou známé Epson Micro Piezo tiskové hlavy a šest samostatných inkoustových náplní. V závislosti na tisku, je možné vytisknout na jednu sadu náplní více než 1.000 médií. Pokud je inkoustová náplň prázdná, PP-50BD se automaticky zastaví, aby se zabránilo nekvalitnímu tisku.

Epson využil svých zkušeností v oblasti robotiky, aby snížil chybovost produkci na minimum. Patentovaný AcuGrip robotické rameno nikdy nevezme více než jedno médium, i když jsou média slepená. Díky tomuto ramenu se nemůže stát, že by byla vložena dvě média do jedné mechaniky.

 

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více