News

S novou Rimage 8100N Disc Copy Station je kopírování disků ještě jednodušší

Ušetřete čas a peníze s vlastním systémem na výrobu CD/DVD/BD!

Rimage Disc Copy Station 8100N a 5400N jsou považovány za nejvýkonnější a nejspolehlivější systémy v oblasti produkce CD, DVD a Blu-ray disků.

Už jste někdy přemýšleli o tom, kolik času strávíte ruční výrobou CD/DVD, jejichž kvalita se ani vzdáleně nerovná originálním diskům? Pak si dovedete představit, kolik času ušetříte automatickou výrobou disků v té nejlepší kvalitě. Rimage Disc Copy Station můžete ovládat buď přímo přes dotykový displej ne odkudkoliv z podnikové sítě. Jednotlivé požadavky jsou řazeny do fronty tak jak byly odeslány. Stejně tak jak je to u síťové tiskárny.

Minneapolis, USA - 01 Května 2011 - Rimage Corporation (Nasdaq: RIMG), špičkový výrobce systémů určených pro produkci CD/DVD a BD vydala svůj nejnovější systém Rimage 8100N. Kopírování CD, DVD a Blu-ray Disc ™ tak tak jednoduché, jako nikdy.

Teprve v říjnu loňského roku uvedla Rimage svou první Disc Copy Station s označením Rimage 5400N. Poté následovala Rimage 8100N Disc Copy Station, která nabízí stejné funkce jako model 5400N, s tím rozdílem, že systém 8100N disponuje větší výrobní kapacitou.

  • - V sériovém režimu můžete kopírovat celý stoh originálních disků.
  • - Vylepšená fotografická kvalita obrazu (pouze 8100N)
  • - Možnost tisku vodoznaku
  • - Naklápěcí dotyková obrazovka
  • - Podrobný videonávod na údržbu systému

Několik odvětví průmyslu projevilo zájem o kopírovací systémy se zvýšenou schopností a velkou výrobní kapacitou říká Christopher Wells senior viceprezident pro marketing a strategii pro Rimage Corporation. Tyto požadavky se podařilo splnit díky novým systémům 5400N a 8100N Disc Copy Station.

Vzhledem k tomu, že optické disky mají stále velkou funkci v podnikových procesech a nahrazují papírové dokumenty, potřebují firmy všech velikostí řešit kopírování originálních disků pro snadnou správu svých dokumentů, sdílení dat a archivaci. Rimage 5400N a 8100N Disc Copy Station jednoduše okopírují zapsaná data tak i samotný potisk daného média. V případě potřeby je možné vytvořit i více kopií stejného disku. Tento plně automatický proces eliminuje časově náročné úkoly, jako je vyhledávání obsahu, ruční popisování CD a podobně.

"Jsme hrdí na to, že jsme navázali na úspěch Rimage 5400N Disc Copy Station novým systémem s vyšší výrobní kapacitou a bohatšími funkcemi řekl Wells." Rimage Disc Copy Station "8100N a 5400N zahrnují flexibilní řešení, které umožňují firmám soustředit se na jejich klíčové koptetence a zároveň zvýšit jejich produktivitu."

8100N Disc Copy Station lze nyní objednat u všech prodejců Rimage. Pro více informací navštivte www.rimage.com.

 

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více