Novinka

Epson Discproducer PP-50: nízkonákladová produkce vysocekvalitních CD a DVD

Vhodný pro produkci CD a DVD v malých sériích

Meerbusch, 3. März 2011 – Společnost Epson uvedla na trh Discproducer PP-50. Tento systém je vhodný pro výrobu až 400ks CD/DVD za měsíc. Dokáže vyrobit až 50ks CD/DVD v jedné sérii. Je to praktické a úsporné řešení pro firmy, které používájí optická média pro různé účely.

Je vhodný i pro archivaci a vytváření záložních kopií. Nový systém je snadno ovladatelný a spojuje kvalitu a účinnost při velmi nízkých nákladech. Epson Discproducer dále úspěšně rozšiřuje řadu PP

PP-50 je od Března 2011 k dispozici v array Data Praha

 

Epson Discproducer PP-50 nabízí fotorealistickou kvalitu tisku na vhodné CD a DVD. Micro Piezo tiskové hlavy a 6 barevných inkoustů zajišťují vysokou přesnost barev a ostrý text i při malé velikosti. Kromě toho systém disponuje vysokorychlostními mechanikami.

Elahinija Shahin, vedoucí marketingu společnosti Epson Germany GmbH Vysvětlit: Tisíce Discproducerů série PP jsou již používány v různych průmyslových odvětvých. Například v oblasti zdravotnictví a v oblasti vzdělávání. PP-50 nabízí velký výkon za nízkou cenu. Je to nízkonákladové zařízení produkující CD/DVD té nejvyšší kvality. Systém je schopen potisknout více než 1000 kusů disků při celoplošném potisku CD/DVD ( v závislosti na rozložení barev). V případě, že jedna barva dojde, systém okamžitě zastaví produkci, aby nedocházelo k chybným výtiskům.

Epson používá vysoce vyspělou robotiku. V systémech PP jsou používány robotická ramena AcuGrip, Toto rameno zajišťuje, že je vždy odebrán pouze jedno médium a to i v případě, že jsou média slepená k sobě. Bezprašné provedení zajišťuje dlouhý a bezporuchový provoz.

Provoz PP-50 je jednoduchý a uživatelský příjemný. Díky dodávanému software, Který je jednoduchý a intuitivní zvládne obsluhu těchto systémů opravdu každý.

PP-50 má na šířku pouhých 38cm. Jeho kompaktní design umožňuje tento systém umístit na stůl v kanceláři nebo na polici. Tyto systémy je možné i stohovat. PP-50 je jedním z nejmenších Discproducerů na trhu.

Popis

  • - Spolehlivé vypalování CD a DVD
  • - Vysoce kvalitní tisk na CD a DVD
  • - Vyprodukuje až 50kusů v jedné sérii
  • - Jedna sada náplní potiskne až na 1000kusů médií
  • - Samostatně vyměnitelné náplně
  • - LED displej pro snadné testování úrovně inkoustů
  • - Patentované AcuGrip robotické rameno: vždy vezme pouze jedno médiu
  • - Uživatelský příjemný provoz
  • - Kompaktní a odolné provedení (stohovatelné)

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více