Novinka

Rimage Evidence Disc System(EDS)

Rimage Evidence Disc System Serie představuje nové systémy pro automatickou analýzu důkazů prostřednictvím optických disků. Rimage mění způsob zpracování důkazů na CD/DVD/BD. Rimage systémy jsou velmi kvalitní a spolehlivé. Dají se použít jak pro shromažďování důkazů tak pro publikování disků.


Automatická extrakce dat a vytváření obrazů medií s důkazním materiálem. Na základě studie při, které se zkoumalo 200 kusů médií s důkazním materiálem se zjistilo, že tento automatický proces Vám ušetří až 72% času v laboratoři, který by byl potřeba v případě ruční kontroly každého kusu CD/DVD/BD.


Produkty EDS-Pro a EDS-Enterprise kombinují profesionální robotiku a Rimage software, který poskytuje nejkomplexnější řešení pro automatizované zpracování důkazů. Rimage software EDS umožňuje vykonávat jak publikování disků po síti tak i archivaci dat. EDS je perfektním doplňkem ke správě digitálních důkazů nebo Vašeho workflow.

zpět

>> Novinky v array Data!

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

>> Více

Úložiště

Rozšířili jsme naši nabídku o RAIDová úložiště a automatické knihovny LTO

>> Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více