News

Rimage představila novou Disc Copy Station

Rimage Professional 5400N Disc Copy Station je nejnovějším systémem pro výrobu pracovních kopií.

Tento systém vychází z Rimage 5400N. Tento systém dokáže kopírovat nejen data z CD, DVD nebo Blu-ray disků, ale dokáže také okopírovat jejich potisk.

Rimage Disc Copy Station může vytvořit pracovní kopie jakéhokoliv disku. Zkopírovány jsou nejen data ale i potisk. Na tomto sytému můžete snadno vytvářet kopie disků aniž by jste museli nejprve vypalovat svá data a potom vytvářet potisk. Rimage Disc Copy Station udělá vše za Vás.

Síťová funkce
Rimage 5400N Copy station lze ovládat stejně snadno jak klasickou síťovou tiskárnu nebo kopírku. Tento systém umožňuje produkovat disky pro jakýkoliv účel. Stačí se pouze připojit ethernetovým kabelem k firemní síti a produkce může začít. Uživatelé mohou publikovat svá média z jakéhokoliv místa v síti prostřednictvím Rimage Producer Software Suite. Rimage 5400N je možné integrovat do již stávajících systémů.

Integrovaná tiskárna Everest 400
V Rimage 5400N je integrována tiskárna Everest 400. Toto řešení šetří nejen prostor ale i hmotnost jelikož není vyžadováno další zařízení. Everest 400 je nejnovější integrovaná tiskárna s rozlišením 400dpi na trhu. To ocení především zákazníci, kteří kladou velký důraz na kvalitu potisku. Everest 400 má v porovnání s Everestem III výrazně lepší a ostřejší kvalitu tisku.

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více