News

Rimage zavádí nové řady Profesional 5400N a 3400

Rimage Corporation je v průmyslu vedoucí poskytovatel on-demand CD / DVD / Blu-ray Disc ™ publikačních systémů. Rimage představila dva nové systémy ze série Professional a to Rimage 5400N a Rimage 3400.

Rimage řady Profesionál 5400N a 3400 jsou kompaktní all-in-one řešení, která jsou speciálně navrženy pro publikování disků v předních kancelářských prostorách. Série profesionál poskytuje úvod do on-demand publikování disků tak, aby jednotlivý uživatelé nebo pracovní skupiny, mohli produkovat média tak snadno, jako na běžné kancelářské tiskárně.. Tyto systémy poskytují integrované řešení, které k potisku CD, DVD a Blu-ray medií využívájí termálního potisku prostřednictvím tiskáren Everest ™.

„Tento produkt otevírá nový segment trhu tím, že poskytuje snadné použití, spolehlivost, vysokou kvalitu, stálá tisková řešení bez kompromisů inkoustových tiskových technologií, "řekl Chris Wells, víceprezident pro marketing a strategii pro Rimage. Nové modely obsahují čtyřbinový carousel diky němuž je možné mít v systému zároveň CD, DVD i Blu- ray média.

Tato funkce je rozhodující pro použití zařízení v síťi a je prvním systémem za výhodnou cenu. Obě zařízení mají Rimage QuickDisc ™ pro PC a DiscFlow ™ pro Macintosh ™, umožňuje uživatelům obou systémů snadný přístup k nejlepší světové technologi publikování disků..

Matt Hunstad, výrobní ředitel, Media Token, Minneapolis MN
"Tento systém je jedinečný pro společnost jako je ta naše. Rimage 5400N přináší profesionální kvalitu termálního tisku. Tyto tiskárny jsou rychlejší a levnější , v porovnání s inkoustovými řešení, které jsme použili. Toto je ideální systém pro malé až středně velké firmy. Kvalita tisku a trvanlivost je jedinečná!

Rimage byla první společnost v oboru, která spojila robotiku, software a potisky médií v kompletní publikační proces. Dnes jsou systémy společnosti Rimage využívány po celém světě. Používá je 83 společností ze žebříčku Fortune 100. Rimage zaměřuje své CD/DVD/BD publikační systémy na řadu trhů se speciálními potřebami jako jsou např.: digitální fotografie, lékařství, finanční instituce, poskytovatelé služeb a Vlády..

Distribuce Rakousko, Česká republika, Slovenská republika

array Data Praha

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více