News

Epson Discproducer PP-100 Série: výrobní systémy pro automatické vypalování a potisk CD / DVD

High-tech ink-jet tisk od společnosti Epson pro vaše CD / DVD-R ideální pro profesionální výrobu malých sérií s vynikající kvalitou potisku.

Hlavními rysy na první pohled:

SPOLEHLIVOST
Dlouhou životnost Epson Discproduceru zajišťuje pevné a bezprašné tělo, samo-vysvětlující provoz a monitorování. Tisková kapacita je více než 1.000 výtisků na jednu sadu inkoustů.

Kvalita tisku
Vynikající technologie tisku: Micro Piezo ™ technologii s šesti barvami použita na Voděodolná média od společnosti Taiyo Yuden Co, Ltd. Tato kombinace má za následek fantastický brilantní a ostrý tisk, který je táké odolný proti rozmazání. Média od jiných výrobců jsou podporovány.

Ekonomičnost
Velké zásobníky inkoustu pro každou barvu zvlášť umožňují výměnu barvy která právě došla. Patentovaná robotika AcuGrip™ zajišťuje uchopení pouze jednoho média.

Komfort
Epson Discproducer™ umožňuje výrobu médií tak snadno jako obyčejná tiskárna. Je to jediný systém, který je obsluhován pouze zepředu a jeho stav je vidět na první pohled.

Kapacita
Epson Discproducer™ dokáže najednou vyrobit až 100 CD/DVD jedné série. Malý systém Epson Discproducer™ je ideální pro výrobu tisíců médií rok co rok.

Důvěra
Název Epson je ve světě znám svou kvalitou výrobků a jejich dlouholetou podporou.

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více