News

Rimage Everest 600 - nový tiskový standard pro systémy CD / DVD / BD

Hannover, 4. března 2008 – Rimage, lídr v oblasti plně-automatizované produkci optických médií, představila na veletrhu CeBIT 2008 nejnovější tiskárnu Everest 600 pro potisk CD, DVD a BD.

Everest 600 nabízí nejvyšší rozlišení v oblasti termálních tiskáren na trhu. Vylepšení:

- Vylepšená čitelnost textu: Zejména malé fonty a symboly jsou prezentovány jasně a čitelně.

- Rychlý černobílý tisk: Vyšší rozlišení černé.

- Stálost barev: optimalizované řízení barevného spektra produkuje mnohem lepší barvy a to i odstínech.

- Grafický tisk: Jemné barevné přechody jsou reprodukovány přesně a jasně.

- Vylepšená stálost barev: Všechny výtisky budou vypadat stejně od prvního média až do posledního.

"Profesionální podniky a organizace vědí, že je důležité mít Rimage Everest tiskárny pro velké a důležité výrobní úkoly," řekl Manny Almeida, výkonný viceprezident pro prodej a marketing pro Rimage. "Everest 600 překračuje nejvyšší požadavky na tisk etiket a návratnosti investic."

Rimage je založena na více než desetileté zkušenosti. Everest 600 stanovuje nový standard s ohledem na kvalitu a rychlost tisku.

Termální tisk je nejlepší technologií pro potisk optických médií
Při použití re-transfer technologie tisku, jsou nejprve jednotlivé barvy aplikovány na průhlednou fólii. Z této fólie je pomocí zapékacího válce obsah přenesen na povrch média . Fólie slouží jako ochranný film a zajišťuje tak ochranu proti rozmazání barev, prachu a poškrábání. Potisk je následně nesmazatelný a je odolný vůči UV záření.

Firemní uživatelé ocení tepelný tiskový proces nejen z důvodu rychlosti tisku, ale také jeho spolehlivost. Náklady na tisk jsou předem přesně stanoveny což u jiných metod tisku není možné.

Rimage Evropě představí nový Everest 600 na veletrhu CeBIT v hale 2, stánek D41. Everest 600 technologie bude od prvního dubna jako součást Rimage Producer série ™ . Pro produkty řady Professional Rimage ™ a Rimage AutoPrinter bude následovat v druhé polovině roku 2008.

Informace o Rimage
Rimage Corporation (www.rimage.com) je přední světový výrobce systémů pro plně automatickou, produkci (CD, DVD, BD). Rimage vznikla v roce 1992 (NASDAQ: RIMG). V roce 2006 měla více než 200 zaměstnanců. Její roční obrat činil 103 milionů amerických dolarů . Řešení Rimage: vysokorychlostní mechaniky a inovativní technologie tisku, robotika, a komplexní software pro plně automatickou, on-demand výrobu optických médií. Pro přední společnosti z oblasti IT, výroby, zdravotnictví, maloobchodu, zábavy, financí a veřejného sektoru, organizací, mají Rimage systémy, které jsou spolehlivé, výkonné a mají hladkou integrace do stávajících pracovních procesů, rozhodující význam.

zpět

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více