News

Aktuální informace a produktové novinky

Praktická archivace s Rimage

London United Busways je jedním z největších provozovatelů autobusové přepravy v Británii. Spravuje 885 autobusů v osmi depech. Bezprostředním problémem byla správa ohromné množství videodat z šestnácti kamer na každou sběrnici bez automatizovaných pracovních postupů. Přečtěte si jak se to dá vyřešit pomocí Rimage. více

 

Epson Discproducer PP-50BD

Epson opět rozšířil svou řadu Discproducer. Dalším ze systémů je nový Discproducer PP-50BD. Na rozdíl od svého předchůdce Epson Discproduceru PP-50 je nový systém vybaven Blu-ray mechanikou. Najednou lze tedy vypálit 25GB na jednovrstvý Blu-ray disk a 50GB na dvouvrstvý.

více

 

Vysoce výkonné RAID systémy Infortrend

Infortrend EonStor se svými novými produkty DS (Data Service), nyní nabízí ideální řešení pro základní požadavky firem.

více

 

Zabraňte ztrátě svých videosouborů kvůli poškození HDD

ProxSys MA nyní umí archivován na LTO 5! Je to bezpečný, jednoduchý, dlouhodobý archiv, ve kterém vždy rychle najdete, co hledáte.

více

 

Rimage 8100N Disc Copy Station

Rimage Disc Copy Station 8100N a 5400N jsou považovány za nejvýkonnější a nejspolehlivější systémy v oblasti produkce CD, DVD a Blu-ray disků.

více

 

Epson Discproducer PP-50 - Ideální do Vaší kanceláře

Společnost Epson uvedla na trh Discproducer PP-50. Je to nový kompaktní systém pro rozmnožování CD / DVDu. Ideální do kanceláře. PP-50 nabízí vysokou kvalitu tisku a bezporuchový chod.

více

 

Rimage Evidence Disc System (EDS)

Rimage představila nový Evidence Disc System

Více

 

Rimage představila novou Disc Copy Station

Rimage Disk Copy Station je založena na Rimage Professional 5400N. Systém automaticky produkuje CD, DVD a Blu-ray disky z vlastního digitálního obsahu a to na profesionální úrovni.

Více

Rimage zavádí nové řady Profesional 5400N a 3400

RRimage řady Profesionál 5400N a 3400 jsou kompaktní all-in-one řešení, která jsou speciálně navrženy pro snadné publikování disků.

Více

 

Epson Discproducer PP-100 série: produkční systém pro automatické vypalování a potisk CD/DVD disků

Znáte tu situaci? Jednoduše potřebujete vypálit a potisknout několik CD/DVD - a najednou uplynula polovina dne. Nemělo by to tak být. A nemusí to tak být - plně automatický Epson PP-100 Discproducer za Vás tuto práci udělá po stisknutí tlačítka.

Více

Rimage Everest 600 - nový tiskový standard pro systémy CD / DVD / BD

Rimage, lídr v oblasti plně-automatizované produkci optických médií, představila na veletrhu CeBIT 2008 nejnovější tiskárnu Everest 600 pro potisk CD, DVD a BD. Everest 600 nabízí nejvyšší rozlišení v oblasti termálních tiskáren na trhu.

mehr

 

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více