News

Aktuální informace a produktové novinkyNová RIMAGE Producer V 8300N/8300 | Disc Publisher

Systémy výroby disků Rimage Producer V 8300N / 8300 nastavují standard v automatizované výrobě profesionálních disků CD, DVD a disků Blu-ray ™. S robustní průmyslovou robotikou, přímým tiskem na disky a profesionálními rekordéry dokáží snadno splnit i ty nejvyšší požadavky na výrobu disků. více

 

EPSON Discproducer PP-100II

Společnost Epson navázala na úspěch a odborné znalosti v oblasti BD-/DVD-/CD-publisherů pro ukládání dat na optická média a přichází s modelem druhé generace Discproducer ™ PP - 100II, osvědčené schopnosti v kombinaci s velkými vylepšeními. více

 

Epson Discproducer PP-50BD

Epson opět rozšířil svou řadu Discproducer. Dalším ze systémů je nový Discproducer PP-50BD. Na rozdíl od svého předchůdce Epson Discproduceru PP-50 je nový systém vybaven Blu-ray mechanikou. Najednou lze tedy vypálit 25GB na jednovrstvý Blu-ray disk a 50GB na dvouvrstvý.

více

 

Epson Discproducer PP-50 - Ideální do Vaší kanceláře

Společnost Epson uvedla na trh Discproducer PP-50. Je to nový kompaktní systém pro rozmnožování CD / DVDu. Ideální do kanceláře. PP-50 nabízí vysokou kvalitu tisku a bezporuchový chod.

více

 

>> Novinky v array Data!

Nová řada Rimage Catalyst™

Nová řada publikačních systémů Rimage Catalyst™ nabízející robustní industriální mechaniku a zároveň přitažlivý vzhled je ideálním řešením pro profesionální výrobu disků té nejvyšší kvality.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Výprodej

Zde naleznete nabídku použitých CD / DVD produkčních systémů a další techniky v top stavu. Veškeré zařízení byla zkontrolována našimi servisními techniky, vyčištena a proběhla na nich údržba.

>> Více