EPSON Discproducer SerieEPSON Discproducer PP-100II

Produkční systém pro plně automatizované vypalování a potisk CD / DVD

Společnost Epson navázala na úspěch a odborné znalosti v oblasti BD-/DVD-/CD-publisherů pro ukládání dat na optická média a přichází s modelem druhé generace Discproducer ™ PP - 100II, osvědčené schopnosti v kombinaci s velkými vylepšeními.

Zárukou dlouhodobých úspor nákladů je uživatelsky vyměnitelný zásobník na údržbu i CD/DVD mechaniky. Výsledkem je delší provozní životnosti zařízení PP-100II, jež dosahuje více než 70 000 disků. Náklady na vytvořený disk jsou díky systému šesti samostatných zásobníků inkoustu velmi nízké.

Zařízení Discproducer je kompaktní, plně stohovatelné a zajišťuje úsporu místa.

Software Total Disc Maker v ČJ je součástí dodávky. Obsahuje výkonné pokročilé funkce, jako je např. nástroj „read back“, který slouží k vyhledávání umístění souboru v rámci stohu 50 disků. Pomocí funkce „merge print“ lze navíc vytisknout na povrch každého disku samostatný obsah databáze, což umožňuje snadnější dávkovou výrobu.

Optické disky patří mezi spolehlivé formáty pro dlouhodobou archivaci dat – obstojí i při kontaktu s magnetickým polem, vlhkostí nebo prachem. Vaše data budou v bezpečí a vy můžete zůstat v klidu. Rovněž se jedná o perspektivní řešení, jelikož i nejnovější BD jednotky stále dokážou přečíst i původní CD disky.

 • - Uživatelsky vyměnitelné mechaniky
 • - SuperSpeed USB 3.0
 • - Vysoká výrobní kapacita - výroba 100 disků v jedné sérii
 • - Produkce CD/DVD bez zásahu obsluhy
 • - Intuitivní software Total Disc Maker
 • - Technologie AcuGrip - spolehlivý robotizovaný provoz


EPSON Discproducer PP-100II Blu-ray

Velkoobjemová produkce Blu-ray disků

Díky vysoké kapacitě výstupu dokáže zařízení PP-100IIBD vypálit až 100 BD-R disků s kapacitou 25 nebo 50 GB nebo více než čtyři terabajty dat v jedné sérii. Prachuvzdorné a plně automatické provedení je zárukou spolehlivého a bezpečného provozu. Patentované robotické rameno AcuGrip zajistí, že bude pokaždé uchopen pouze jediný disk, takže produkci disků lze ponechat zcela bez dozoru.

Zárukou dlouhodobých úspor nákladů je uživatelsky vyměnitelný zásobník na údržbu i jednotky BD. Výsledkem je delší provozní životnosti zařízení PP-100IIBD, jež dosahuje více než 70 000 disků. Náklady na vytvořený disk jsou díky systému šesti samostatných zásobníků inkoustu velmi nízké. LCD displej umístěný v přední části umožňuje snadno sledovat hladinu inkoustu.

Zařízení Discproducer je kompaktní, plně stohovatelné a zajišťuje úsporu místa pro organizace, které potřebují vyrábět disky ve velkém objemu.

Software Total Disc Maker 5.0 je součástí dodávky. Obsahuje výkonné pokročilé funkce, jako je např. nástroj „read back“, který slouží k vyhledávání umístění souboru v rámci stohu 50 disků. Pomocí funkce „merge print“ lze navíc vytisknout na povrch každého disku samostatný obsah databáze, což umožňuje snadnější dávkovou výrobu.

Optické disky patří mezi spolehlivé formáty pro dlouhodobou archivaci dat – obstojí i při kontaktu s magnetickým polem, vlhkostí nebo prachem. Vaše data budou v bezpečí a vy můžete zůstat v klidu. Rovněž se jedná o perspektivní řešení, jelikož i nejnovější BD jednotky stále dokážou přečíst i původní CD disky.

 • - Výjimečně přesné archivační jednotky Blu-ray
 • - SuperSpeed USB 3.0 - rychlé vypalování 8 BD disků za hodinu (více než 4 TB dat)
 • - Vysoká výrobní kapacita - výroba 100 disků v jedné sérii
 • - Vypaluje jedno a dvouvrstvé Blu-ray disky, DVD a CD
 • - Intuitivní software Total Disc Maker
 • - Technologie AcuGrip - spolehlivý robotizovaný provoz

 

 


NOVINKA! MAC software pro Epson Discproducer

EPSON Total Disc Maker je nyní k dispozici ve verzi Mac!

Modely Epson Discproducer PP-50, PP-100 a PP-100AP lze od nynějška provozovat na Mac OS X. Software je podporován na Mac OS X Lion 10.7.3 a OS X 10.6.8 Snow Leopard.

Na https://download.epson-biz.com je ke stažení zdarma. Je nutné se zaregistrovat a zadat sériové číslo.

 

EPSON Total Disc Maker (pro Apple Mac OS) Ver.1.01

 

Vezměte prosím na vědomí, že není podporována žádná siťová verze (PP-100N, PP-100Ns) ani TD-bridge. Editor štítků je skromnější, ale zato můžete vkládat štítky v souboru PDF.
EPSON Discproducer PP-50BD

Nový produkční systém pro vypalování a potisk Blu-ray/CD/DVD v malých sériích.

Epson opět rozšířil svou řadu Discproducer. Dalším ze systémů je nový Discproducer PP-50BD. Na rozdíl od svého předchůdce Epson Discproduceru PP-50 je nový systém vybaven Blu-ray mechanikou. Najednou lze tedy vypálit 25GB na jednovrstvý Blu-ray disk a 50GB na dvouvrstvý.

Potisk disků je na profesionální úrovni a je fotorealistický. Potisk média probíhá bezprostředně po jeho vypálení, tudíž je možné hotová média rovnou odebírat.

 • - Možnost vypálovat 25GB a 50GB Blu-ray disky.
 • - V jednom kroku je možné vyrobit až 50 disků, více než 2 TB dat.


EPSON Discproducer PP-50

Produkční systém pro vypalování a potisk CD/DVD v malých sériích.

Epson Discproducer PP-50 je perfektní doplňke do Vaší kanceláře. Během pár minut si můžete vyrobit či zkopírovat CD/DVD a to přímo z Vašeho pracoviště.

Potisk disků je na profesionální úrovni a je fotorealistický. Potisk média probíhá bezprostředně po jeho vypálení, tudíž je možné hotová média rovnou odebírat.

 • - Kompaktní a efektivní

 

 

EPSON Discproducer PP-100N (Network)

Produkční systém pro plně automatizované vypalování a potisk CD / DVD médií

EPSON Discproducer PP-100N je ideální řešení pro všechny, kteří řeší potřebu častěji produkovat série CD/DVD disků. Díky siťovému provedení je ideální pro práci ve skupinách. Snadno a spolehlivě zpracuje až 5 požadavků najednou.

Kromě vysoké spolehlivosti a vynikající kvalitě celé řady Epson diskproducerů má model PP-100N také další výhody:

 • - efektnivní workflow
 • - řazení úkolů od uživatelů do fronty
 • - zabezpečení

 

 

EPSON Discproducer PP-100AP Autoprinter

Flexibilně a cenově výhodný tisk na optické disky.

Hledáte systém, se kterým můžete tisknout na disky CD nebo DVD ve velkém množství za velmi nízkých nákladů na jednotku? Epson PP-100AP je navržen speciálně pro tyto požadavky. Zařízení PP-100AP zpracuje až 95 disků za hodinu, a proto je ideální na rychlou a efektivní hromadnou produkci digitálních médií s profesionálním designem.

Spojuje výjimečnou kvalitu tisku s přesvědčivou rychlostí. Epson PP-100AP zpracuje až 95 disků za hodinu v režimu rychlého tisku a 50 disků za hodinu v režimu fotografické kvality. z jednoho počítače můžete řídit až šest automatických tiskáren Epson PP-100 AP a zpracovat až 570 disků s úplným potiskem (45 mm – 116 mm) za hodinu.

 

 

 

>> Novinky v array Data!

Nová Rimage Producer™ V!

Nová dimenze publikování disků s Rimage Producer ™ V Disc 8300N / 8300 s robustní průmyslovou robotikou a novou tiskárnou Rimage Encore poskytují ideální řešení pro vaší profesionální výrobu disků.

>> Více

Tiskárna štítků Epson!

Nová Epson TM-C3500 tiskárna štítků byla navržena pro tisk trvanlivých a vysoce kvalitních barevný štítků.

Více

>> Downloads

Epson PP-100IIBD datasheet
Epson PP-50BD datasheet
Epson PP-50 datasheet
Epson PP-100N datasheet
Epson PP-100Ns datasheet
Epson PP-100AP datasheet